AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 12 Kasim 2018 Pazartesi 20:34
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KAŞ HAVA DURUMU
KAŞ
 
Misafir gittiği evde intihar etti
 
Kaş'tan psikolojik yardım ve tedavi için Muratpaşa'ya giden A.K, evin balkonuna çıkıp kendini 7. kattan aşağıya, boşluğa bıraktı.
 
 

A.K (42) Antalya'nın Kaş ilçesinden psikolojik yardım ve tedavi için Muratpaşa ilçesine bağlı Dutlubahçe Mahallesi 707 sokaktaki Mengi Sitesi'ne geldi. Sabah 09.00 sıralarında eltisi ile birlikte hastaneye gitmek için evden çıkmaya hazırlanan A.K, daha sonra koşarak içeri gidip, evin balkonuna çıkıp kendini 7. kattan aşağıya, boşluğa bıraktı.

Antalya'da psikolojik sorunları olduğu için tedavi gören bir kadın, hastaneye gitmek için misafirliğe geldiği eltisinin evinin 7. kattaki balkonundan atlayarak intihar etti.
Edinilen bilgiye göre, A.K (42) Antalya'nın Kaş ilçesinden psikolojik yardım ve tedavi için Muratpaşa ilçesine bağlı Dutlubahçe Mahallesi 707 sokaktaki Mengi Sitesi'ne geldi. Sabah 09.00 sıralarında eltisi ile birlikte hastaneye gitmek için evden çıkmaya hazırlanan A.K, daha sonra koşarak içeri gidip, evin balkonuna çıkıp kendini 7. kattan aşağıya, boşluğa bıraktı. Bir anda akrabasını yerde kanlar içinde gören eltisi, hemen 112 Acil Servis ve polis ekiplerini aradı. 112 Acil Servis ekipleri kadının öldüğünü belirlerken, olay yerine gelen kocası M.K, sinir krizi geçirdi. Polis olay yerine gelerek soruşturma başlattı.
AA


 

 
 
04 Ocak 2011 Salı - 00:09
8996 Kere Okundu

GÜVEN MOTOR
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com