AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 12 Kasim 2018 Pazartesi 20:11
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KAŞ HAVA DURUMU
KAŞ
 
Elmalı Myo Teknik Gezi Gerçekleştirdi
 
Elmalı Myo Teknik Gezi Gerçekleştirdi
 
 

Akdeniz Üniversitesi (Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri, Öğretim Görevlisi Nazan Dinç ile birlikte Yörükoğlu Süt Ürünleri Fabrikası'na teknik inceleme gezisi yaptı.

İşletmede üretim aşamasında kullanılan elektronik teknolojisi ve otomasyon işlemleri hakkında öğrencilere bilgiler verilirken, teknik inceleme gezisi ile açıklama yapan Öğretim Görevlisi Nazan Dinç, "Sütün ilk geliş aşamasından itibaren farklı ürünlerin yapıldığı faaliyetlerde, kullanılan elektronik teknolojisi ve otomasyonu öğrencilerimize yerinde gösterme fırsatı bulduk" dedi.

Pastörize süt üretiminden, kaşar üretimine, keşkül yapımından yoğurt üretimine kadar bütün aşamalarda kullanılan otomasyonun öğrenciler eğitim gördükleri alan açısından önemli olduğunu belirten Dinç, Elmalı MYO olarak derslerin uygulamalarına önem verdiklerini ve teknik gezilere devam edeceklerini söyledi.

 
 
30 Aralık 2013 Pazartesi - 09:39
9030 Kere Okundu

GÜVEN MOTOR
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com